Testi, iekārtas un sertifikāti

FROSIO – starptautiskā organizācija, kas apmāca un sertificē virsmas pārklājumu inspektorus. FROSIO sertifikācijas sistēma tiek starptautiski atzīta, FROSIO inspektori atbilst visām starptautisko standartu un specifikāciju prasībām.

Bresle salt test instruments, kas ir paredzēts lai novērtēt virsmas sagatavošanu pirms pārklājuma izveidošanas. Šīs tests mēra sāls daudzumu uz izstrādājuma virsmas. Testa veikšanas nepieciešamība ir saistīta ar to, ka sāls, kas paliek uz izstrādājuma virsmas ar laiku rada defektus, kas noved pie priekšlaicīgas korozijas.

Surface profile comparators (shot, grit) – ļauj vizuāli novērtēt virsmas raupjuma pakāpi un atbilstību pēc skrošu strūklas apstrādes, pirms aizsardzības pārklājuma izveidošanas.

Dewpoint meterelektronisks instruments, kas ļauj novērtēt klimatisko apstākļu atbilstību prasībām (gaisa temperatūra, relatīvais mitrums, rasas punkts, un t.t.) pirms pārklāšanas darbiem.

Coating thickness gauge  instruments, kas ļauj nomērīt sausā slāņa biezumu. Sniedz drošus un precīzus mērījumus ar minimālām pielaidēm, nepieciešams lai novērtēt gatavā pārklājuma atbilstību projektam.

Surface profile gaugeelektronisks instruments, kas ļauj precīzi novērtēt virsmas raupjumu pēc skošu strūklas apstrādes, pirms aizsardzības pārklājuma izveidošanas.

Cross cut testtests uz krāsas pārklājuma adhēziju (saķeres kvalitāte) ar konstrukcijas virsmu.

Dust tape test – tests, kas ļauj novērtēt putekļu daļiņu lielumu un daudzumu uz pārklāšanai sagatavotas izstrādājuma virsmas.

Wet film comb – instruments, kas ļauj nomērīt slapjā pārklājuma biezumu.